Beach Polidor v Vrsar

# Beach Polidor v Vrsar

Istra

Vrsar

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Vrsar
22.03.2017. 15:09 dodajeIvan

Tato krásná pláž se nachází mezi Funtanou a Vrsarem. Pokud se podíváte na fotky, můžete snadno vyvodit, co je správné. Pláž Polidor je jedna z nejkrásnějších na Jadranu a rozhodně nejkrásnější pláž v této části našeho pobřeží. Nedaleko se nachází pláž Bijela Uvala Funtana. Je dobře zařízený a velmi dobře vybaven. Naše pláž připomíná tropickou krajinu a pláže, které vidíte pouze v televizi. Pokud jste zatím nevěděli, kam jít na dovolenou, zde jsou pozvánky. Nepotřebujeme zvláštní pozdravy, abychom viděli krásu naší pláže. Fotky, které jsme v tomto článku vložili, jsou pro vás nejlepší. Kromě pláže, slunečníků a čistého moře se DJ každodenně stará o vaši hudbu. K dispozici jsou také nedaleké restaurace a plážové bary. Nabídka je fenomenální a originální. Kde stále máte svůj roh - ukotvený ponton na mořském dně? Najděte si jednu a vyjděte z davu. Navštivte nás příští sezónu.

Doporučení: Beach Polidor Vrsar.U blízkosti Polidor Beach Bar, kempování WHITE BAY, kempování Puntica, Istrie Sunny Camping 2 * 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala