Beach Fjord - Lim bay Vrsar

# Beach Fjord - Lim bay Vrsar

Istra

Vrsar

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Vrsar
23.03.2017. 10:33 dodajeIvan

Beach v naší zátoce není vyhledávaným místem ke koupání, ale přesto každý rok navštíví velký počet hostů. Naši hosté přicházejí z důvodu povahy, který obklopuje pláž a mnoho restaurací s vynikající nabídkou ryb a mořských plodů. Pokud se rozhodnete přijít, vybrat sami oblíbenou restauraci a objednat si místní specialitu. Nabídka ryb a korýšů je vynikající, s čerstvých surovin jen extrahované z moře. V našem zálivu vodáků často přicházejí kotvit v klidných vodách a vychutnat si v těchto specialit. Také velké množství návštěvníků přichází s organizovanými jízdami, jak lodě a autobusy. Pokud jste někde v okolí, určitě nás navštívit. Nebudete zůstat lhostejný. Čekáme na vas.Restoran FjordNa na pláži se nachází restaurace Fjord sloužící středomořská jídla a jehož terasou nabízí nádherný výhled na celý záliv.


Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala