Pláž a tábor Oaza Mira Drage

# Pláž a tábor Oaza Mira Drage

Sjeverna dalmacija

Drage

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Pláž Oasis of Peace se nachází v Drage v krásné zátoce, většinou je oblázkové a část pláže je skalnatá a skalnatá. Pláž se nachází hned vedle tábora Oasis of Peace. Pláž vede z pláže do samotné vesnice a do centra je 10 minut chůze na promenádě. Pláž je bohatá borovicemi a stín je zajištěn pro všechny hosty. Doporučení: Pláž Dolaška Draga. V kempu je nudistická pláž.Kemp Oaza Mira

Kemp je velice pěkný, s velkými pozemky, které se nacházejí na malém poloostrově mezi borovicemi, což je jeho největší bohatství. V kempu je bazén, který je docela hluboký. Koupelny jsou vždy čisté. Pláž je čistá se sprchami. Zaměstnanci tábora jsou velmi milí a přátelští, tábor je čistý a čistý. Ceny kempů jsou střední až vysoké, zejména v sezóně.

Doporučení: Pláž Dolaška Draga.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala