Muzeum Záhřebu 80. let

# Muzeum Záhřebu 80. let

Središnja Hrvatska

Zagreb

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Muzeum Záhřebu 80. let se nachází v prvním patře staré budovy v historické části města. Muzeum bylo navrženo tak, aby minulost získalo novým způsobem. Prostor muzea je jakousi rekonstrukcí každodenního života rodiny Záhřebů, provedené zvláštním a zcela jedinečným způsobem, který protíná minulost a budoucnost. Design interiéru ukazuje životní styl, dědictví, vzpomínky a emoce.

Když přijedete do muzea, budete se cítit jako doma. Cílem je, aby hosté muzea zažili interakci a komunikaci s celou expozicí. Výstava vezme hosty zpět o deset let a ukáže dnešní mládí, jak to bylo těsně před jejich narozením nebo první lekce, které si pamatují.

Všichni návštěvníci jsou vyzváni, aby vstoupili do původních pokojů (obývací pokoj, kuchyň, ložnice a kancelář). Atmosféra exponovaných místností a originalita byly vytvořeny s cílem cítit zlatý věk 80. let v nejkratším možném čase.

ZAGREB v 80. letech chce povzbudit a povzbudit hosty, aby se výstavy dotkli, cítili a interagovali s ní. Tímto způsobem budou hosté cítit nejlepší okamžiky a zažít nostalgii. Mladší generace se nebudou cítit nostalgií, ale získají skutečný pohled na životní styl a zábavu, kterou měli jejich senioři. Zažijte minulost skvělých věcí nejlepším možným způsobem. Podívejte se na rozdíly, které nás dělí na krátkou dobu.

Výstava zahrnuje 6 různých místností. Každý pokoj je bohatý na artefakty.

Myšlenka a přístup jsou skutečně originální a potěší návštěvníky zvláštním způsobem.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala