Pláž Punta Rata v Brela Chorvatsko

# Pláž Punta Rata v Brela Chorvatsko

Srednja dalmacija

Brela

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Brela
25.08.2017. 10:34 dodajeIvan

Pláž Punta Rata je jednou z nejkrásnějších na světě a patří mezi nejznámější pláže. To je dost důvodů k návštěvě této pláže při první příležitosti.
Pokud jste se rozhodli přijít do městečka Brela, kousek od Makarské, pak určitě přijďte na tuto pláž, abyste viděli z první ruky, jakou pláž psáme.

Tato pláž je postavena na mnoha světových portálech a je uvedena na seznamu nejkrásnějších pláží na světě. Takže to není jen naše, možná subjektivní myšlení, ale je to světová záležitost.

Beach Punta Rata BrelaCo říkáš na pláži Punta Rata?Válka Punta byla nalezena na seznamu 10 nejkrásnějších pláží na světě. Na tomto seznamu byla naše pláž umístěna planetárně populárním americkým časopisem Forbes. Kromě toho, že patří mezi deset nejkrásnějších pláží na světě, tento stejný časopis vyzdobil naši pláž názvem nejkrásnější pláže v Evropě.

Oblázková pláž s křišťálově čistými barvami moře se nachází v chráněné oblasti s vrcholem borovice.Domníváme-li se, že Punta Rat byl na seznamu mezi populárně známými světovými plážemi Copacabana, St. Tropez, Costa del Sol a exotické pláže vzdálených Malediv, pak název, který určitě stojí za pozornost.

Americký portál Huffington Post vyhlásil v roce 2014 cíl Brela. Ve fragmentu psaného textu, autor tohoto článku jednoduše navrhl, aby všichni skočili na letadlo co nejdříve a první návštěvu Chorvatska.

brela

Pláž Punta Rata je vítězem mnoha ocenění v ChorvatskuNa západní straně pláže se nachází Kamen Brela. Toto je dnes symbol tohoto místa a nejběžnějším motivem jsou pohlednice Brela a Chorvatska. Skála je pokryta borovicemi, které jsou hrdě vyvýšeny tím, že ukazují svou krásu, ale také sílu, moc a vzdor, které vyrůstají ze samotného kamene.

Brela je místem, kde jsou přírodní krásy a aktivity člověka žijícího v této oblasti velmi dobře sladěny. Zvláštní pozornost je věnována ochraně přírody. Dnešní úspěch je velkolepý a pyšní nejvíce potřebují být místní obyvatelé Brela, kteří se o své prostředí postarají každý den.

Tato část Brela patří do chráněného územíPláž Punta Rata je oblázková. Obklopen krásnými borovicemi, moře je vždy křišťálově čisté. Pláž je oceněna Modrou vlajkou, která je symbolem kvality obsahu a kvality moře. Je rozpoznatelný jedinečným, přirozeně vytvořeným detailem - lanem vystupujícím z moře.

Kromě přírodních krás je na pláži dobrá nabídka zábavy a možnost občerstvení a odpočinku na jedné z nedalekých teras.Na pláži si můžete pronajmout sportovní vybavení a nejčastěji je zde plážový volejbal, tenis, mini fotbal, parasailing, jízda na banánech a další méně příznivé sportovní akce. Během velkého teplého občerstvení najdete ve velkém množství kaváren a restaurací s mimořádnou nabídkou. Pro celodenní mír a požitek za silného slunce by bylo nejlepší pronajmout si opalovací krém a užívat si ho. Pokud nechcete zůstat pod deštníkem, jen pár kroků do stínu okolních borových lesů.

Místa v okolí: Mačíć Caffe Bar (50 m), Restaurace Punta Rata (100 m), Bluesun Hotel Maestral *** (200 m), Bluesun Hotel Marina (200 m)

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala