Záliv Krivica Veli Lošinj

# Záliv Krivica Veli Lošinj

Kvarner

Veli Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Krivická zátoka je ukrytá na západním pobřeží ostrova Lošinj. Do Velog Lošnja se dostanete pěšky nebo na kole. Ve skutečnosti mnoho nadšenců právě dělá to a baví se a dokončí svůj den. Z makadamové stopy vede pláž, zařízená pro výše uvedené aktivity. Jiní hosté jsou však trochu víc, ti z moře v jejich člunech. Tato zátoka je navštěvována mnoha plachetnicemi, které se těší na odlehlé části Jaderského moře. Chráněné pevninou na třech stranách, moře zde je velmi klidné, čisté a příjemné teplé. Celá scéna je v přírodním prostředí, které plavci lákají. Dovolená a koupání v našem zálivu je zvláštní pocit, bez ohledu na to, zda jste sám nebo mezi tucet dalších ukotvených jachet. Pobřeží je skalnaté, pokryté borovicemi a jen starým a opuštěným objektem. Je skvělé dělat dobrou fotografii a vychutnat si galamu a skvělý průchod jiných lidí. Zveme všechny majitele jachet v okolí, aby přišli, ale samozřejmě i hosté z Veliki Lošinj, kteří jsou připraveni pro sportovní nadšence. Cykloturistika naší zátoky je druhovou výzvou a stala se turistická atrakce na tomto ostrově. Pokud přijedete na dovolenou s vozidlem namontovaným na kole, zvedněte jej, zkontrolujte rychlost a hlavu k cíli. Bude vás pozdravit dech beroucí záliv. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala