Žukova zátoka na ostrově Hvar v Chorvatsku

# Žukova zátoka na ostrově Hvar v Chorvatsku

Srednja dalmacija

Stari Grad (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Stari Grad
04.03.2017. 12:34 dodajeIvan

Na ostrově Hvar, vedle Rudiny, je pláž, která zvítězí na první pohled. Žukova pláž fascinuje svou krásou. Nachází se v přírodním prostředí, mezi skalnatými balvany, s malou částí kamenitého břehu. Přesto je přístup k moři snadný, protože skály jsou skutečně rovinaté na náhorní plošině. Můžete se opalovat nebo jít do vody. Jsou slunečné, většinu dne, následovaný odstínem okolního borového lesa. Je to ideální místo k vychutnání bez velkých davů na pláži. Nemáte žádné stravovací zařízení ani obsah, vše je v přírodě. Pokud chcete přijet, dobře vybavte a přineste s sebou věci a jídlo na celodenní výlet. Pohled na moře bude zkrášlit jachty a plachetnice ukotvené v mělké. Doporučení: Pláž Pokonji Dol Hvar, pláž Dubov Dol Hvar.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala