Camp Beach Muž Čiste Drvenik

# Camp Beach Muž Čiste Drvenik

Srednja dalmacija

Drvenik

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Drvenik
02.03.2017. 15:16 dodajeIvan

Kemp poblíž pobřeží má krásnou pláž, kterou navštěvují výhradně hosté tábora. Některé části se mohou dostat k moři nebo jiným menším silnicím v bezprostřední blízkosti, ale ve skutečnosti to je hlavní pláž v tomto táboře. Fotografie budou nejlépe ukazovat, jak krásná je a čistá. Jsme přesvědčeni, že hosté tohoto tábora nikam nechodí. Kromě pláže a moře je k dispozici restaurace s vynikajícím jídlem a nápoji. Pokud ji nepotřebujete, během vaší dovolené je vše, co potřebujete, v kempu. Pláž je krokem od prvního patra, což znamená velmi blízko. Je prostorný a nebudou tam žádné davy, i když všechny táborové hosty odcházejí ve stejnou dobu. Zelení poskytuje dodatečnou krásu, stejně jako zdi opatřenou kamenem. Moře je čisté, klidné a příjemné teplé. Právě to, co musíte plavat a osvěžit se od letního slunce.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala