Pláž Dugi Rat

# Pláž Dugi Rat

Srednja dalmacija

Dugi Rat

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Dugi Rat
23.02.2017. 23:24 dodajeIvan

Pláž Dugi Rat se nachází ve stejnojmenné osadě, která je ze štěrku a hlavní pláž tohoto místa. Přinejmenším tato pláž je reprezentativní vzorek, takže místní jsou na to hrdí. Je velmi čisté, dobře zachovalé a vybavené. Tam jsou krásné modré tóny Jaderského moře. Moře je teplé a pohodlné pro plavání. Pláž je kamenná, s mírným poklesem v moři. Můžete se bavit v mělkých vodách nebo po několika málo metrech od pobřeží. Pláž Dugi Rat navštěvují všichni. Existují mladé páry nebo rodiče s dětmi. Přicházejí starší a starší, protože jejich plážová postava miluje každého. Pokud plánujete výlet do rodiny a máte děti, můžete je svobodně přivézt a nechat je užívat vodního parku. Na pláži jsou kavárny, různé stánky a další potřebná doprovodná zařízení. Podívejte se na fotky pro konec, vidět krásu této pláže.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala