Pláž Kolovare Zadar

# Pláž Kolovare Zadar

Sjeverna dalmacija

Zadar

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Zadar
15.02.2017. 09:24 dodajeIvan

Pláž Kolovare je městská pláž a táhne se po stejné ulici v Zadaru. Kvůli bohaté historii města a skutečnosti, že pláž je v centru, vedle starého jádra města, existuje mnoho starých budov kolem pláže. Na severní straně je tato pláž pokrytá starými zdmi, ale jít na jih, pláž se vejde do svého přírodního prostředí a malý les, který zdobí zázemí. Nedaleko této pláže, mezi bary Popaj a Portos se nachází malá pláž Karma a pokud budete pokračovat po promenádě Arbana po dobu 10 minut, přijdete na pláže Podbriga Arbanasi a Punta Bajlo. Čisté moře těší této pláži a krásně upravené pobřeží. Jedna část pláže Kolovare je oblázková, ale většinou je zpevněná pláž s mnoha bahnitými vodami. Ona je oblíbená u plavců a vždy dobře naplněná. Pláž je vybavena sprchami, střídavými kabinami a vyvýšenými observatořami pro záchranáře, kteří si dávají pozor na koupání. V blízkosti pláže je mnoho kaváren, klubů a restaurací. Nenechte si ujít, a zde vás zveme, abyste přišli a užili si Zadar a krásnou pláž Zadaru. 

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
Šljunčana plaža koja se nalazi ispred hotela Kolovare u Zadru, pored bolnice gdje se nalazi i parking na kojemu se parkiraju većina kupaća, jedna je od najpopularnijih plaža u gradu. Plaža se nalazi na šetnici koja spaja stari dio grada s naseljem Arbanasi. Na samoj plaži se nalazi velik broj ugostiteljskih objekata, jedan restoran, fast-food te desetak kafića.


  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala