Pláž Puntizela Pula - Pula

# Pláž Puntizela Pula - Pula

Istra

Fažana

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Fažana
29.03.2017. 10:16 dodajeIvan

V blízkosti města Štinjan, v přední části ostrovů Kotež je oblíbená pláž Puntizela. Není to naše pláž populární bez důvodu. Velmi pěkně zařízené, prostorné a dobře vybavené. Budeme pochlubit rampu pro vozíčkáře, sprchy a šatny. Kromě výše uvedeného existují vznešené domy pro záchranáře, kteří se obávají o bezpečnost plavců. Pláž je oblázková s několika betonu, krásně upravené terasy. Existují také lavičky, posezení a těší pohled směrem k moři a okružních siluety zmíněných ostrovů Kotež. Na pláž se táhne promenáda a na pláži, máte kavárnu s vynikajícím občerstvením. Na mělčině vodní park pro děti, kde si mohou hrát i dospělé. Nabídka je opravdu top-zářez, a zveme vás přijít a užít si. Na pláži je bez stínu, ale hned za pláží je zelená přes sliznici, které rostou velké borovice. Je zde dostatek stínu pro všechny. I když je pláž je velmi populární, přeplněné níže není natolik, že není místo pro vás. Pozvání, které jste obdrželi, jsme na vás čeká.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala