Pláž dětského ráje - Sukošan Chorvatsko

# Pláž dětského ráje - Sukošan Chorvatsko

Sjeverna dalmacija

Sukošan

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Sukošan
25.01.2017. 10:24 dodajeIvan

Tato pláž je nejznámější pláží v Sukošanu. Když se podíváte na naše fotografie, je snadné zjistit, proč tomu tak je. Pláž dětského ráje doslova oplývá obsahem pro děti, ale i pro dospělé. Velký počet stravovacích zařízení poskytuje špičkové služby a místo, kde se při pití nápojů díváte na děti, které se baví ve vodě. Tam jsou dětské trámy, různé nafukovací rekvizity, a další vodní hry, které budou zabírat, zatímco vy se těšíte a nebojte se, že budou nudit. Tato pláž je správně nazývána, aby dodala, že ráj je rájem pro rodiče i rodiče. Pokud přijdete do rodiny a chcete strávit nezapomenutelné chvíle se svým partnerem a dětmi, tato pláž vám to poskytne. Čisté moře, oblázková a slunečná obloha jsou receptem na nezapomenutelné chvíle u moře. Další rekvizity a obsah pro děti je jen další dort na dortu. Každý, kdo miluje fotografování a pózování před čočkami, bude nadšen, protože pláž Paradise Paradise nabízí spoustu míst k odpočinku. Ukažte své fotografie a vaši přátelé budou žárlit. Již v příští sezóně chce každý Sukošan, na pláži Dětský ráj.  

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala