Beach městská pláž Porec

# Beach městská pláž Porec

Istra

Poreč

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Poreč
22.03.2017. 08:16 dodajeIvan

V centru Poreče se nachází velká pláž plně zařízeny pro koupání a těší na pobřeží. To je hlavní veřejná pláž, a vzhledem k tomu, že Poreč je jedním z nejznámějších turistických měst, nepřekvapuje nás bohatou nabídku pro turisty. Na pláži je maximálně upravena pro všechny věkové skupiny. Zpevněná plošiny pokryta kamenem. Na pláži je mírný přístup k vodě a je velmi dobře vybaven. Ve vodě zóny vyznačující plavce. K dispozici je také aquapark pro nejmenší, a ven z vody má mnoho zařízení pro všechny hosty. Promenáda, která navazuje na pláž je skvělé místo pro chat a výhledem směrem k moři. Promenáda vede malý turistický vláček, který každou chvíli a vaše hosté tranzit podél pobřeží užít si výhled. Atrakcí je starý a mladý. Pobřeží podél pláže se nachází mnoho restaurací a barů. Výběr jídel a nápojů byla výborná a každý najde něco pro sebe. Hlavní část pláže není přirozený odstín, ale okolní stromy, ideální místo pro úkryt. To je velmi blízko a velmi prostorné. Každý si může najít své ideální hřiště, když je slunce příliš silné. 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala