Karpinjan Pláž Novigrad

# Karpinjan Pláž Novigrad

Istra

Novigrad

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Novigrad
20.03.2017. 15:37 dodajeIvan

Na severní straně města Novigrad je pláž Karpinjan. Je obklopen dlouho, udržovaná chodníku, za který se táhne lesy s přírodním odstínu. Pláž je oblázková a velmi dobře přístupný ze všech stran. Přístup do moře je snadné a pohodlné pro každého. Za pláži je travnatá plocha, na níž se klene řekl chodník. Na pláži jsou sprchy a převlékárny. Nejlepší ze všeho je, pokud jde o jednu část plážový bar, zatímco na druhém konci se nachází restaurace s výbornou kuchyní. V lese, v přední části restaurace, je zde větší počet míst k sezení, velmi vhodný pro sledování přirozený odstín. Pohled z lavičky se vztahuje i na moři, jakož i zařízení na druhém konci zálivu. Vůně jehličí, cvrlikání ptáků a několika veverky narazit obohatí atmosféru a zároveň se těší objednané jídlo. Zveme Vás na již příští sezóně si můžete vychutnat tento zlomek Istrie. Pláž je vhodná pro každého, a jsme si jisti, že budete dovolená zůstat v nejlepší vzpomínky. 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala