Dalmatian Etno Village Solaris, Šibenik

# Dalmatian Etno Village Solaris, Šibenik

Sjeverna dalmacija

Šibenik

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Šibenik
20.07.2017. 12:53 dodajeIvan

Dalmatinská etnická vesnice je jedinečnou atrakcí chorvatské turistické nabídky. Tento vyzdobený prostor se všemi jejími dvorními zařízeními je v srdci Solaris Beach Resource, o kterém jsme již napsali.
Kamenné dlážděné nádvoří a kamenné domy odkryjí zcela nový svět. Ve skutečnosti odhalují svět minulých časů, dnes téměř zapomenutý. To je příležitost připomenout si některé věci od doby od počátku sto let.

Dveře do dalmatské vesnice jsou přístupné všem. Zvláštní pozornost bude věnována lidem, kteří milují a respektují kvalitu nabídky, a současně hodnotí hluboce zakořeněnou dalmatskou tradici.Hosté etno vesnice mohou vychutnat vůni a chuť teplého domácího chleba pečeného v pečicí peci. Pšenice a kukuřice, z nichž je chléb vyroben, jsou roztrženy ve stovkách let starých mlýnů na začátku vesnice. V kamenném rybníku, v dvoulitrovém kotli, se pečou domácí rajčata z dalmatského hovězího masa. Milovníci vína budou potěšeni, zejména pokud navštívíte hospůdku s velkým výběrem místních vín a výraznou vůni dřevěných sudů.Etno vesnice ve svém dvoře má sto letá olivová háj, kde se dodnes vyrábí olivový olej výjimečné kvality. Navíc je v oblasti Solaris Beach Resource umístěno 1500 olivovníků, mezi nimiž je tisíc let starý kmen ze starého olivového háje na pobřeží před Etno Village. Jen z těchto stromů můžete ochutnat kvalitní olej, který můžete ochutnat v hospůdce, pokud si objednáte nějakou specialitu.

K přípravě lahodných pokrmů používáme zeleninu a koření z ekologického pěstování zasazených do zahrady kolem dalmatské etnické vesnice.

Navštivte Dalmatian Ethno Village


Toto krásné prostředí je jen pár kroků od moře a zde se konají různé akce a akce.

Zde můžete zažít dalmatské a dalmatské zvyky z některých časů. Chcete-li vidět, jak se domy jednou podívaly, jak byly postaveny a jak byly zdobeny uvnitř, navštivte Etno vesnici a zjistěte vše o tom.

Solaris Beach Resort v Šibeniku vybudoval a otevřel pro své hosty opravdu zvláštní atmosféru. Zde si můžete vychutnat tradiční detaily dalmatské vesnice tak, jak se kdysi zdálo. obec kámen byl postaven na místě bývalého skutečný dalmatské vesnice, ale dnes je zcela přizpůsobeny pro turisty a mezi hlavní turistické atrakce Šibenik.

Dnes je etno vesnice možná nejznámější značkou Solaris, která odhaluje svým návštěvníkům zcela nový svět. Svět je z minulosti, která se dnes téměř úplně ztratila. Můžete se sem vrátit v době, kdy naši starí lidé žili 100 let a déle.Seznamte se s dalmatské tradici, staré zvyky a způsob života, jak lidé žili v Dalmácii.

Když se podíváte na staletí staré mlýny, které se používají, dozvíte se, jak nejprve připravit mouku a jak pečivo chlét pod pekárnu. V Tkaonice můžete vidět práci tkalcovského stavu a budete mít také možnost si sami vyzdobit svůj vlastní suvenýr. Pro všechny milovníky brandy je ovce, ve které vám ukáže způsob, jakým se vyrábí brandy. Kromě toho máte možnost ochutnat kvalitní domácí víno.

Víme, že olivový nedílnou součástí každého dalmatin, takže není divu, že etno vesnice má tradiční olejový mlýn, kde jsou dnes ždímá kvalitní olivový olej.

Během letních večerů jsou organizovány denní prezentací tvorby suvenýry, ochutnávka místních vín Šibenik plochu a velké množství etnických programů. V tradičních hospůdkách si můžete vychutnat teplý domácí chléb v misce, domácí šunku a sýry, maso, ryby a vegetariánské recepty. Všechny pokrmy jsou připravovány tradičním způsobem a tradičními recepty. Každou noc si můžete vychutnat písně z klapy a obzvláště se chlubíme skutečností, že vše samozřejmě může být vyrobeno v samotné obci. Ze zeleniny, brandy, džemů na vlastní chléb.Dalmatinská vesnice je vidět, takže máme specializované výlety na venkově.

Využíváme příležitosti k napsání alespoň části nabídky etno vesnice:

Teplý domácí chléb pod pekárnou od svého pekaře

Domácí šunka a sýr

Sibiřský meč (maso, ryby a vegetarián)

Grilované pokrmy a pečení

Rybí speciality z grilu

Nabízíme:

Chcete-li se podívat, můžete:

Centenářské mlýny - výroba vlastní mouky a chleba pod pečením

Program večerního léta (prezentace suvenýrové produkce, degustace autochtonních vín Šibenického kraje, etnoprogramy apod.)

Tkaonica se schopností vytvořit si vlastní suvenýr

Arašídy na výrobu brandy

Olivový olej na výrobu vlastního olivového oleje

Prodejna suvenýrů s autentickými dalmatskými a chorvatskými suvenýry

Při této příležitosti vás zveme, abyste přišli a užívali si nádherně upraveného prostoru a samozřejmě se dozvěděli něco o čase za námi. Jsme přesvědčeni, že váš pobyt bude kompletní, s velkým potěšením a přijdete na jinou příležitost.

Vybavení v blízkosti Kornatu, Solaris dalmatských hvězdy Homes, Hotel Niko ***, dalmatské hvězda Villas, En Vogue Beach Club, sladké sny, Amadria Park Ivan, dalmatské Ethno Village, Solaris Camping Resort

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala