Pláž Sakarun - Long Island Pictures

# Pláž Sakarun - Long Island Pictures

Sjeverna dalmacija

Božava (Dugi otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentiraj ili nadogradi ovaj članak, napiši novi. Registracija nije neophodna
tekst
lokacija
Božava
27.01.2017. 14:00 dodajeIvan

Sakarun je písečná pláž asi 800 metrů dlouhá. Nachází se na severozápadní straně města Dugi otok a s výhledem na jižní část Jaderského moře Vás okouzlí všichni hosté, kteří chtějí nezapomenutelné chvíle v opravdovém přírodním prostředí. Přestože pláž je mělká, až po několika metrech hloubky dosahuje v průměru 10 metrů. Zvláštnost této pláže a barvy moře, které ji sužovaly, dávají jemný písek, zatímco na břehu je tlustší oblázková, tzv. Kamenná oblázky. Pláž je obklopena borovicemi, které svým hostům poskytují přirozený stín. Na pláži Sakarun najdete tři stravovací zařízení s možností výběru jídel a nápojů. Kromě přírodního stínu, pokud to potřebujete, si můžete pronajmout markýzy vyrobené z plátna, které dokonale zapadají do přirozeného prostředí pláže. Jak se dostat na pláž!

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Nadogradi ovaj zapis

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala